Karl-Erik Taukar, Radosław Pazura (2016), Ondřej Ruml (2017)

Podaj adres E-mail znajomego, któremu chcesz polecić ten utwór. 1 743 134 tekstów, 18 303 poszukiwanych i 591 oczekujących

Chyba lepiej to by brzmiało "przestań mnie podsłuchiwać"

CHECK OUT: Flavour ft M Jay, Wagga G, Elense, Jah Dey Kwarikwa Download Mp3 На этой странице Вы можете скачать песню Dr. Alban - It's My Life в мп3 на телефон или планшет без регистрации!. Dr. Alban, It’s My Life Mp3 Download: Listen & Download It’s My Life, a song by the Nigerian-Swedish artist Dr. Alban, released in April 1992 as the first single from his second studio album, One Love. In France, the song was marketed twice: first in 1992, then in 1993 because the song was used in a TV advert for Tampax tampons, thus giving to the single

The song was a hit in most of the European countries where it was released, peaking at number one in Sweden, Austria, Germany, Italy, the Netherlands and Belgium and number two in the UK. It was released in April 1992 as the first single from his second studio album, One Love.
Lyrics to 'It's My Life' by Dr. Alban: It's my life take it or leave it Set me free what's that crap papa-knew-it-all I got my own life you got your own life Live your life and set me free Mind your business and leave my … Dr. Alban - It's My Life - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

To moje życie, weź je sobie albo zostaw. "It's My Life" is a song by the Nigerian-Swedish artist Dr. Alban. Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Uwolnij mnie. Zobacz słowa utworu It's My Life wraz z teledyskiem i tłumaczeniem. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów. 1 743 134 tekstów, 18 303 poszukiwanych i 591 oczekujących Co to za tekst "przestań zakładać mi podsłuch" ? Слушайте музыку онлайн в хорошем качестве 320 kbps, со своего телефона на Android, iphone или пк в любое время.